POWRÓT

Katarzyna Męcina

Katarzyna Męcina

Zaraz po studiach dostałam się na staż w Nadleśnictwie Świeradów i już tam zostałam. W tym roku mijają 4 lata, odkąd tam pracuję. Założyłam profil fb nadleśnictwa i od 4 lat jestem w gronie liderów  administratorów profili leśnych w Polsce. Zajmuję się zarówno promocją jak i edukacją przyrodniczo-leśną.

Dzięki umiejętnościom zdobytym na studiach robię m.in. wszelkie projekty graficzne oraz internetowe.
Prowadzę oficjalną stronę www.swieradow.wroclaw.lasy.gov.pl  Działalność w wielu kołach naukowych oraz wiele wspólnych projektów nauczyły mnie pracy w zespole, co dziś mi się przydaje m.in. przy organizacji wielu eventów promocyjno- edukacyjnych... m.in. czterokrotna organizacja programu edukacyjno- warsztatowego "zielony rower" dla edukatorów leśnych z całej Polski czy wystawy fotograficznej w Sejmie RP w 2014 roku.

Za kilka miesięcy planuje również dodatkowo otworzyć własną działalność w branży promocyjno-reklamowej.

Zajęcia informatyczne przydały się wszystkie!  :)

 

 

 

Pani Katarzyna Męcina w czasie studiów (2010 r.) zajęła II miejsce w konkursie fotograficznym "Woda w kadrze", zorganizowanym przez Krajowy Zarząd Gospodarki Wodnej w Warszawie pod hasłem: „Czysta Woda dla Zdrowego Świata”. Po ukończeniu studiów pani Katarzyna zajęla II miejsce w ogólnoeuropejskim konkursie fotograficznym "My home, my Europe - mój kawałek Europy" (konkurs dla studentów i świeżych absolwentów w Europie). Poniżej zdjęcia z obu konkursów.